Pretī jauniem izaicinājumiem
enerģētikas un klimata jomās

Pretī jauniem izaicinājumiem
enerģētikas un klimata jomās

Kā pašvaldībai pieteikties EUCF grantam

19.05.2023.
Tiešsaistē

Par pasākumu

Eiropas Pilsētu finansēšanas mehānisms (EUCF) ir iniciatīva Eiropas pašvaldībām atbalsta sniegšanai investīcijām ilgtspējīgā enerģētikā. EUCF ietvaros pašvaldībām ir iespēja pieteikties grantam 60 tūkst. EUR apmērā, lai saņemtu atbalstu dažāda veida dokumentācijas izstrādei un konsultācijām investīciju projektiem klimata pārmaiņu mazināšanai. Šīm aktivitātēm ir jābūt saskaņā arī ar pašvaldības Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plānu vai pēc būtības līdzvērtīgu plānu vides, klimata un enerģētikas jomā.
Šī gada 28. aprīlī tika atvērts EUCF 5. kārtas pieteikumu uzsaukums. Lai palīdzētu pašvaldībām no Latvijas veiksmīgāk sagatavot pieteikumus dalībai konkursā, 19.maijā SIA “Ekodoma” organizēja tiešsaistes tikšanos.

Pasākumā rādītā prezentācija pieejama šīs lapas augšējā labajā stūrī. Pasākuma ieraksts ir pieejams SIA "Ekodoma" mājas lapā.

Pasākuma programma

10:00 Īsumā par EUCF un dalības nosacījumiem: kas ir mainījies
10:20 Līdz šim gūtā pieredze no pirmajiem 4 kārtas uzsaukumiem
10:40 Jautājumu un atbilžu sesija (jautājumus jau laicīgi var iesniegt, aizpildot reģistrācijas formu)

Uzaicinājums un prezentācijas

Foto no pasākuma

No Meta Box gallery field data found

Kontakti

SIA “Ekodoma”
Noliktavas iela 3-3, Rīga, LV-1010
+371 6732 3212
platforma@ekodoma.lv
Mājaslapa tiek līdzfinansēta no Eiropas Savienības programmas Life saskaņā ar granta līgumu nr. 101077109. Visu atbildību par platformas saturu uzņemas projekta OwnYourSECAP konsorcijs, un tas var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram