Pretī jauniem izaicinājumiem
enerģētikas un klimata jomās

Pretī jauniem izaicinājumiem
enerģētikas un klimata jomās

Vebinārs EUCF granti pašvaldībām: Pieteikuma sagatavošana, ietaupījumu aprēķini, EUCF granta saņēmēju stāsti

5.06.2023.
Tiešsaistē

Par pasākumu

Eiropas Pilsētu finansēšanas mehānisms (EUCF) ir iniciatīva Eiropas pašvaldībām atbalsta sniegšanai investīcijām ilgtspējīgā enerģētikā. EUCF ietvaros pašvaldībām ir iespēja pieteikties grantam 60 tūkst. EUR apmērā, lai saņemtu atbalstu dažāda veida dokumentācijas izstrādei un konsultācijām investīciju projektiem klimata pārmaiņu mazināšanai. Šīm aktivitātēm ir jābūt saskaņā arī ar pašvaldības Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plānu vai pēc būtības līdzvērtīgu plānu vides, klimata un enerģētikas jomā.

Šī gada 28. aprīlī tika atvērts EUCF 5. kārtas pieteikumu uzsaukums. Pašvaldības savus pieteikumus var iesūtīt līdz šā gada 30. jūnijam. Lai palīdzētu pašvaldībām no Latvijas veiksmīgāk sagatavot pieteikumus dalībai konkursā, SIA “Ekodoma” 19. maijā organizēja pirmo semināru, kurā iepazīstināja ar EUCF konkursu. Semināra ierakstu un prezentāciju var atrast šeit.

Lai sniegtu turpmāku atbalstu Latvijas pašvaldībām pieteikties EUCF konkursā, SIA “Ekodoma” 5. jūnijā no 10:00 līdz 12:00 rīkoja papildu semināru par pieteikuma sagatavošanu un ietaupījumu aprēķiniem, kā arī EUCF granta saņēmēju stāstiem.

Prezentācijas pieejamas šīs lapas augšējā labajā stūrī.

Semināra ieraksts ir pieejams šeit.

Pasākuma programma


1. Ieskats pieteikuma sagatavošanā un ietaupījumu aprēķinos (Ekodoma)
2. Rīgas enerģētikas aģentūras un Ādažu novada pašvaldības pieredze EUCF konkursā
3. SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” pieredze, piesakoties ELENA līdzfinansējumam daudzdzīvokļu ēku atjaunošanai
4. Jautājumu un atbilžu sesija (jautājumus jau laicīgi var iesniegt, aizpildot reģistrācijas formu)


Foto no pasākuma

No Meta Box gallery field data found

Kontakti

SIA “Ekodoma”
Noliktavas iela 3-3, Rīga, LV-1010
+371 6732 3212
platforma@ekodoma.lv
Mājaslapa tiek līdzfinansēta no Eiropas Savienības programmas Life saskaņā ar granta līgumu nr. 101077109. Visu atbildību par platformas saturu uzņemas projekta OwnYourSECAP konsorcijs, un tas var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram