Pretī jauniem izaicinājumiem
enerģētikas un klimata jomās

Pretī jauniem izaicinājumiem
enerģētikas un klimata jomās

Vebinārs EUCF granti pašvaldībām: Par EUCF un dalības nosacījumiem, līdz šim gūtā pieredze

1.06.2024.
Tiešsaistē

Par pasākumu

Eiropas Pilsētu finansēšanas mehānisms (EUCF) ir iniciatīva Eiropas pašvaldībām atbalsta sniegšanai investīcijām ilgtspējīgā enerģētikā. Šī gada 15. janvārī, tika atvērts EUCF 6. kārtas pieteikumu uzsaukums. Līdz šī gada 15. martam pašvaldībām un to apvienībām ir iespēja pieteikties grantam 60 tūkst. EUR apmērā, lai saņemtu atbalstu dažāda veida dokumentācijas izstrādei un konsultācijām investīciju projektiem klimata pārmaiņu mazināšanai. Šīm aktivitātēm ir jābūt saskaņā arī ar pašvaldības Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plānu vai pēc būtības līdzvērtīgu plānu vides, klimata un enerģētikas jomā.
Lai palīdzētu pašvaldībām no Latvijas veiksmīgāk sagatavot pieteikumus dalībai konkursā, SIA “Ekodoma” šī gada 1. februārī organizēja tiešsaistes semināru. Materiāli pieejami šī ieraksta augšējā labajā stūrī, bet saite uz ierakstu ir dota zemāk.

Pasākuma programma


1. Īsumā par EUCF un dalības nosacījumiem
2. Līdz šim gūtā pieredze no pirmajiem 5 kārtas uzsaukumiem
3. Jautājumu un atbilžu sesija

Semināra ieraksts

Semināra prezentācijas

Foto no pasākuma

No Meta Box gallery field data found

Kontakti

SIA “Ekodoma”
Noliktavas iela 3-3, Rīga, LV-1010
+371 6732 3212
platforma@ekodoma.lv
Mājaslapa tiek līdzfinansēta no Eiropas Savienības programmas Life saskaņā ar granta līgumu nr. 101077109. Visu atbildību par platformas saturu uzņemas projekta OwnYourSECAP konsorcijs, un tas var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram