Pretī jauniem izaicinājumiem
enerģētikas un klimata jomās

Pretī jauniem izaicinājumiem
enerģētikas un klimata jomās

Iespēja pašvaldībām piesaistīt 60 tūkst.EUR grantu enerģētikas projektiem

2023/5/11

Eiropas Pilsētu finansēšanas mehānisms (EUCF) ir iniciatīva Eiropas pašvaldībām atbalsta sniegšanai investīcijām ilgtspējīgā enerģētikā. EUCF ietvaros pašvaldībām ir iespēja pieteikties grantam 60 tūkst. EUR apmērā, lai saņemtu atbalstu dažāda veida dokumentācijas izstrādei un konsultācijām investīciju projektiem klimata pārmaiņu mazināšanai. Šīm aktivitātēm ir jābūt saskaņā arī ar pašvaldības Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plānu vai pēc būtības līdzvērtīgu plānu vides, klimata un enerģētikas jomā.

2023.gada 28.aprīlī ir izsludināts jau 5.kārtas uzsaukums. Iepriekšējās kārtās grantu no Latvijas ir saņēmusi Rīga, Jūrmala, kā arī Ādažu un Tukuma novadi.

Lai palīdzētu pašvaldībām no Latvijas veiksmīgāk sagatavot pieteikumus dalībai konkursā, SIA “Ekodoma” organizē tiešsaistes tikšanos šī gada 19. maijā no plkst. 10:00 līdz 11:00.

Ja Jums ir interese pieteikties, lūdzu, saistieties ar SIA “Ekodoma”, kas ir EUCF iniciatīvas pārstāvji Latvijā


Kontakti

SIA “Ekodoma”
Noliktavas iela 3-3, Rīga, LV-1010
+371 6732 3212
platforma@ekodoma.lv
Mājaslapa tiek līdzfinansēta no Eiropas Savienības programmas Life saskaņā ar granta līgumu nr. 101077109. Visu atbildību par platformas saturu uzņemas projekta OwnYourSECAP konsorcijs, un tas var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram