Pretī jauniem izaicinājumiem
enerģētikas un klimata jomās

Pretī jauniem izaicinājumiem
enerģētikas un klimata jomās

Kļūsti par Eiropas Klimata pakta partneri

2023/12/12

Ar prieku paziņojam, ka pieteikšanās par Eiropas Klimata pakta partneri ir atvērta.

Ja jūsu uzņēmums vai organizācija vēlas piedalīties klimata krīzes risināšanā un dot ieguldījumu ilgtspējīgas nākotnes veidošanā, Jūs varētu būt ideāli kandidāti, lai kļūtu par Eiropas Klimata pakta partneri.

Eiropas Klimata pakts veicina sadarbību starp cilvēkiem un organizācijām, izveidojot platformu, lai apmainītos ar novatoriskām idejām, resursiem un paraugpraksi kopīgos centienos cīnīties pret klimata pārmaiņām.

Kļūstot par Klimata pakta partneri, jūsu organizācija var iegūt atzinību par savu rīcību klimata jomā, demonstrēt savus sasniegumus, sadarboties ar Klimata pakta kopienu, piedaloties tīklošanās un mācību pasākumos, kā arī piekļūt resursiem un zināšanām Klimata Pakta zināšanu krātuvē. Tā ir iespēja rādīt piemēru un iedvesmot citus rīkoties.

Kā pieteikties?

Pieteikšanās notiek līdz 2024. gada 5. janvārim. Ja ir interese, uzzini vairāk par kritērijiem un iesniedz savu pieteikumu šeit.

Ja rodas jautājumi, sazinieties ar partnerships@euclimatepact.eu

Mēs ar nepacietību gaidīsim Jūs starp mūsu partneriem.


Kontakti

SIA “Ekodoma”
Noliktavas iela 3-3, Rīga, LV-1010
+371 6732 3212
platforma@ekodoma.lv
Mājaslapa tiek līdzfinansēta no Eiropas Savienības programmas Life saskaņā ar granta līgumu nr. 101077109. Visu atbildību par platformas saturu uzņemas projekta OwnYourSECAP konsorcijs, un tas var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram